Apie mus

Mes Jums siūlome išskirtinę paslaugą – prabangaus automobilio nuomą su vairuotoju. Tai geriausias Jūsų pasirinkimas, pas mus rasite komfortą, stilingas bei patogias keliones.

Kiekvienam savo klientui skiriame ypatingą dėmesį ir stengiamės rasti geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą. Išskirtinis požiūris į klientą, kokybė ir saugumas yra mūsų pagrindiniai tikslai, todėl rūpinamės, kad Jūs saugiai bei patogiai pasiektumėte savo kelionės tikslą. Prabangi nuoma darbuojai siekia, kad automobilių nuoma būtų išskirtinė ir patogi.

Teikiame paslaugas Kaune, Vilniuje bei kituose Lietuvos ar užsienio miestuose. Vairuotojai yra tikri savo srities specialistai, todėl klientų kelionės su mūsų vairuotojais yra patikimos ir saugios.

Automobilių nuoma su vairuotoju pasižymi:

  • patikimu ir greitu keleivių pervežimu Vilniuje, Kaune, Palangoje, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos ar kaimyninių šalių miestuose;
  • saugiu įmonėje dirbančių vairuotojų vairavimu;
  • klientų poreikių išklausymu ir optimaliausiu išpildymu.

Prabangių automobilių nuoma užtikrins, kad klientai galėtų džiaugtis stilingu mašinos salono dizainu: maksimaliai mėgautis šio tipo automobiliuose įrengta puikia audio aparatūra padės iš natūralių vidaus apdailos medžiagų pagamintos automobilio salono detalės – jos apsaugo nuo pašalinio triukšmo.

Prabangus automobilis yra tinkamiausias pasirinkimas, jeigu prioritetą skiriate prabangai, prestižui ir estetikai. Šiuos automobilius nuomojasi klientai, kuriems ne tik svarbu nukeliauti į reikiamą vietą, bet ir padaryti tai stilingai. Tad norintiems kelionės metu jaustis saugiai ir tuo pačiu metu mėgautis prabanga, mes siūlome nuomotis prestižinės klasės automobilį. Galime užtikrinti, kad kartą išsinuomoję prestižinį automobilį, daugiau niekada nebenorėsite rinktis kitos klasės automobilio.

Patogumas. Greitai prireikus automobilio, jį patogu išsinuomoti.

Automobilio nuoma 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, be išeiginių.

Automobilių nuomos sąlygos

Automobilį rezervuokite:

Telefonas

Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta. Patvirtinimas bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Jūsų pasirinktas transporto priemonės variantas pilnai rezervuojamas tik po paslaugų teikimo sutarties pasirašymo ir / arba po avansinio apmokėjimo. Pasirašyti sutartį ir atlikti apmokėjimą galima nuotoliniu būdu. Sutartį ir išankstinę sąskaitą parengs ir išsiųs mūsų vadybininkai nurodytu el. paštu.

Apmokėjimas. Paslaugas galima apmokėti pavedimu į mūsų banko sąskaitą.

Vairuotojo kontaktus užsakovams išsiunčia mūsų vadybininkai nurodytu el. paštu. Jeigu vairuotojo kontaktus negavote, susisiekite su mūsų vadybininkais el. paštu arba mob. telefonu.

Jūsų vairuotojas lauks nurodytoje susitikimo su keleivias vietoje nurodytu laiku. Jeigu prie nurodytos vietos dėl tam tikrų priežasčių neįmanoma privažiuoti, vairuotojas sustos artimiausioje sustojimo vietoje ir praneš apie tai užsakovui. Jeigu susitikimo vieta uždara arba saugoma (yra šlagbaumas, uždaryti vartai ir pan.), vairuotojas lauks prie įvažiavimo arba artimiausioje sustojimo vietoje ir praneš apie tai užsakovui. Jeigu susitikimo vieta oro uostas, vairuotojas lauks keleivius pasitikimo salėje (atvykimo terminale) su pasitikimo lentelė. Nerandate savo vairuotojo? Susisiekite su vairuotoju gautu mob. telefonu arba paskambinkite mūsų vadybininkams.

PAPILDOMA ĮRANGA. Kėdutė vaikams – NEMOKAMAI (informuokite, jeigu reikalinga kėdutė).

Automobiliai

Mercedes-Benz V klasė AMG Avantgarde 2022 metai

Nappo odos salonas, erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Mercedes-Benz V klasė sužavės iš pirmo žvilgsnio ir neprars savo žavesio net po daug tūkstančių kilometrų bei kiekvieną kelionę pavers įspūdingu nuotykiu.
Nuo 70 EUR/val.
Sužinoti daugiau