Keliaukite patogiai

Lengvųjų automobilių nuomos paslauga su vairuotoju – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus! Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią automobilio nuomos sprendimą.

Kelionėje galėsite užsiimti Jums svarbiais reikalais, taip taupydami savo brangų laiką. Jūsų komfortu ir saugumu jausmais kelionės metu pasirūpins Jūsų asmeninis profesionalus vairuotojas, kuris iš anksto peržiūrės ir susipažins su Jūsų planuojamu maršrutu, gaus visus nurodymus ir Jūsų pageidavimus. Visada išklausome visus mūsų kliento norus ir parenkame Jums tik geriausius ir optimaliausius variantus, kurie pilnai atitiks Jūsų lūkeščius.

Automobiliai

Mercedes-Benz V klasė AMG Avantgarde 2022 metai

Nappo odos salonas, erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Mercedes-Benz V klasė sužavės iš pirmo žvilgsnio ir neprars savo žavesio net po daug tūkstančių kilometrų bei kiekvieną kelionę pavers įspūdingu nuotykiu.
Nuo 70 EUR/val.
Sužinoti daugiau