Mergvakariai – bernvakariai

Jūsų geriausias draugas ar draugė nusprendė kurti šeimą? Prabangi nuoma automobilio vairuotojas pasirengęs padėti Jums linksmai atšvesti bernvakarį ar mergvakarį.

Piknikas, fotosesija, jodinėjimas žirgais, restoranas ar triukšmingas naktinis klubas? Gal suplanavote dažasvydį, kartingus, šuolį parašiutu, buriavimo pamoką ar skraidymą sklandytuvu?

Apsvarstykite išvykti į kitą miestą – visada įdomu aplankyti netolimą užsienį – Rygą, Varšuvą o gal net Taliną? Pasidalinkite savo planu ir Prabangi nuoma vadybininkas padės Jums suplanuoti kelionę nuo svečių pasiėmimo iki parvežimo namo. Tegu vairavimu rūpinasi vairuotojas, o Jūs dalyvaukite šventėje nuo pradžios iki galo atsipalaidavę, Prabangi nuoma automobilis su vairuotoju – tai geriausias Jūsų pasirinkimas mergvakariui/bernvakariui.

Automobiliai

Mercedes-Benz V klasė AMG Avantgarde 2022 metai

Nappo odos salonas, erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Mercedes-Benz V klasė sužavės iš pirmo žvilgsnio ir neprars savo žavesio net po daug tūkstančių kilometrų bei kiekvieną kelionę pavers įspūdingu nuotykiu.
Nuo 70 EUR/val.
Sužinoti daugiau