Sužadėtuvės

Šį įvykį atsiminsite visą savo gyvenimą, mes pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų vairuoti ir visą dėmesį galėtumėte skirti savo antrai pusei ir tai nuostabiai akimirkai, kuri įprasmins Jūsų buvimą kartu.

Norite padaryti staigmeną ir pasipiršti? Tik išsirinkite restoraną ar nuostabų gamtos kampelį, gal miesto apžvalgos aikštelė ar Palangos tiltas buvo Jūsų pirmo pasimatymo vieta. Prabangi nuoma automobiliu nuvešime Jus į išsirinktą vietą kur svajonės išsipildys. Kelionė prabangiu automobiliu bus patogi ir maloni, o vairuotojas pasirūpins šampano taurėmis ir užkandžiais, kuriuos galite susiderinti su vadybininkais. Me pasistengsime, kad Jūsų svajonės išsipildytų, o Jūs galėtumėte mėgautis vienas kitu.

Automobiliai

Mercedes-Benz V klasė AMG Avantgarde 2022 metai

Nappo odos salonas, erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Mercedes-Benz V klasė sužavės iš pirmo žvilgsnio ir neprars savo žavesio net po daug tūkstančių kilometrų bei kiekvieną kelionę pavers įspūdingu nuotykiu.
Nuo 70 EUR/val.
Sužinoti daugiau