Trakai

Siūlome Jums aplankyti nacionalinį Trakų parką, kurio svarbiausia dalis - Trakų senamiestis su Salos bei pusiasalio pilimis.

Važiuojant galėsite pasigerėti nuostabiu kraštovaizdžiu, pasivaikščioti po istorinį Trakų senamiestį, paragauti tradicinių karaimų kibinų. Aplankykite Trakų pilį – tai nuostabi vieta, nesvarbu ar lankotės pirmą kartą ar jau buvote Trakuose anksčiau, tai istorinė vieta, kur norisi atvykti dar ne vieną kartą. Jeigu norite aktyvesnio laisvalaikio – siūlome įkopti į Kęstučio kalną, Arakalnį ar Bražuolės piliakalnį. O gal tiesiog išgerti kavos mažoje kavinukėje su vaizdu į Trakų pilį? Tai gali būti puiki romantiška kelionė su antra puse ar pažintinė ekskursija su vakais, o gal draugų kompanija. Norite praleisti kelias valandas ar visą dieną – susisiekite su mumis ir suplanuosime Jums nuostabų laisvalaikį, nuvešime Jus išskirtiniu automobiliu.

Automobiliai

Mercedes-Benz V klasė AMG Avantgarde 2022 metai

Nappo odos salonas, erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Mercedes-Benz V klasė sužavės iš pirmo žvilgsnio ir neprars savo žavesio net po daug tūkstančių kilometrų bei kiekvieną kelionę pavers įspūdingu nuotykiu.
Nuo 70 EUR/val.
Sužinoti daugiau