Vestuvės

Transporto nuoma vestuvėms labai svarbus aspektas, nuo kurio priklauso daugelis Jūsų šventės akimirksnių, tikslus vestuvių plano įgyvendinimas bei Jūsų ir Jūsų svečių šventinė nuotaika.

Padėsime išsirinkti vestuvinį automobilį atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, skonį, norus bei skirtą biudžetą. Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kad visi svarbūs asmenys keliautų su maksimaliausiu komfortu, o visas vestuvių planas bus įgyvendintas laiku ir atitiks visus Jūsų lūkesčius.

Vestuvės visada ypatinga proga. Pasirinkus patikimus partnerius, neliks papildomų rūpesčių. Nuomoti automobiliai gerokai sumažina šventės stresą, kurio tiek prieš, tiek per pačią dieną tikra netrūksta. Mes didelį dėmesį skiriame savo automobilių priežiūrai. Taigi galite būti tikri, jog transporto priemonės, kurias išsinuomosite savo vestuvių dienai, bus iki paskutinės minutės patikrintos ir išpuoselėtos.

Ne vieni jaunieji šią ypatingą dieną siekia patirti tikrą prabangos ir iškilmės jausmą. Jie išsirenka didelius, gražius, brangių markių automobilius, kuriuose galima pasijusti lyg karališkosios šeimos atstovams. Planuojant automobilių nuomą savo vestuvėms patartina peržiūrėti svečių sąrašą ir apmąstyti ne vieną aspektą. Jeigu palydoje yra pagyvenusių žmonių, verta pagalvoti, ar jiems reikia tam tikrų, galbūt išskirtinių sąlygų: daugiau vietos kojoms ištiesti, galimybės žiūrėti pro langą ir panašiai? Tikriausiai pabroliams ir pamergėms patogiausia būtų keliauti kartu, taigi jiems tiktų didesnė transporto priemonė? Automobilių nuoma vestuvėms mums yra būdas prisidėti prie kitų žmonių šventės, kuri, žinome, bus vienas ryškiausių poros prisiminimų gyvenime. Be to, automobilių nuoma vestuvėms nėra tik transporto priemonė – už papildomą mokestį mes pasirūpiname ir jų papuošimu, pritaikytu pagal jūsų norus ir šventės tematiką.

Papuošimas

  • Puošimas 1: kaspinais. Didelis kaspinas priekyje, vidutiniai kaspinai ant veidrodėlių;
  • Puošimas 2: balionais. Balionai ant veidrodėlių;
  • Puošimas 3: gėlėmis. Gėlės priekyje.

Užkandžiai

  • Vieno kąsnio sumuštiniai;
  • Macaroons sausainiai.

Automobiliai

Mercedes-Benz V klasė AMG Avantgarde 2022 metai

Nappo odos salonas, erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Mercedes-Benz V klasė sužavės iš pirmo žvilgsnio ir neprars savo žavesio net po daug tūkstančių kilometrų bei kiekvieną kelionę pavers įspūdingu nuotykiu.
Nuo 70 EUR/val.
Sužinoti daugiau