Vilnius

Aplankykite Lietuvos sostinę, kuri turtinga savo istoriniu paveldu – užkopkite į Gedimino kalną, pasivaikščikite po Valdovų rūmus, nueikite į Katedrą ar Šventos Onos bažnyčią.

Pasivaikščiokite po Gedimino prospektą. Vilnius turtingas išskirtiniais restoranais, kur galėsite paragauti ypatingų patiekalų, galite aplankyti televizijos bokštą arba pamatyti naują spektaklį nacionaliniame operos ir baleto teatre. O kur dar nepamirštamas naktinis gyvenimas, Vilniaus barai ir naktiniai klubai. Susisiekite su Prabangi nuoma vadybininkais ir mes padėsime Jums suplanuoti išskirtinę kelionę į Vilnių, nuvažiuosite prabangiu automobiliu, pasidžiaukite išskirtine kelionės kokybe, mūsų profesionalūs vairuotojai saugiai ir patogiai padės Jums pasiekti kelionės tikslą.

Automobiliai

Mercedes-Benz V klasė AMG Avantgarde 2022 metai

Nappo odos salonas, erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Mercedes-Benz V klasė sužavės iš pirmo žvilgsnio ir neprars savo žavesio net po daug tūkstančių kilometrų bei kiekvieną kelionę pavers įspūdingu nuotykiu.
Nuo 70 EUR/val.
Sužinoti daugiau